XML
Kierownik Wodociągów Gminnych ogłasza konkurs: „NABÓR NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO W WODOCIĄGACH GMINNYCH GMINY CHORKÓWKA”.

Informacja o wynikach naboru

w Wodociągach Gminnych Gminy Chorkówka

na stanowisko

głównego księgowego

 

Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru, na wyżej wymienione stanowisko została wybrana

Pani Gromek Anna

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

 

W wyniku analizy dokumentów aplikacyjnych oraz przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej komisja uznała, że kandydatka spełnia wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się dobrą znajomością zagadnień prowadzonych na tym stanowisku.

W przypadku nie podjęcia pracy przez Panią Annę Gromek lub ustania zatrudnienia w ciągu trzech miesięcy od dnia nawiązania stosunku pracy, możliwe będzie zatrudnienie kolejnej osoby tj Pani Edyty Kolanko, która znalazła się na drugim miejscu pod względem ilości uzyskanych punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej

Bogumił Stankiewicz

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kierownik Wodociągów Gminnych w Chorkówce informuje, że do nastepnego etapu naboru na stanowisko Głównego Księgowego w Wodociągach Gminnych Gminy Chorkówka zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Kolanko Edyta

2. Gromek Anna

3. Turowska-Nitka Mariola

 

Załączniki:

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar
ogłoszenie o naborze - Wodociągi Gminne Plik pdf 277.63 KB
Podmiot publikującyUrząd Gminy Chorkówka
WytworzyłBogumił Stankiewicz - Kierownik Wodociągów Gminnych2015-02-11
Publikujący LEOKADIA LULA - Admin 2015-02-11 14:16
Modyfikacja LEOKADIA LULA - Admin 2015-03-03 13:45